STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / FERIE W PRZEDSZKOLU

Ferie w przedszkolu

W czasie ferii w naszym przedszkolu nie można było się nudzić. Był to czas wolny przeznaczony na czynny odpoczynek i rozrywkę. Aby nasze dzieci spędziły go miło i radośnie zorganizowaliśmy szereg ciekawych zajęć.  Dzieci mogły rozwijać swoje talenty plastyczne, oraz uczestniczyć w cieszących się dużym zainteresowaniem  zajęciach sportowych. Z wielkim zaangażowaniem sprawdzały się  w grach i zabawach zręcznościowych oraz nieco spokojniejszych grach  planszowych. Wspólnie oglądaliśmy film Król Lew i Przygody Franklina i uczestniczyliśmy w ciekawych wyjściach do: Jaskini solnej, kina Agrafka na film „Paddington 2”, do Teatru Szczęście na sztukę „Klaun w Balonie”. Całe dwa tygodnie ferii minęły nam bardzo szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Najwięcej radości sprawiło nam to, że mogliśmy być razem i wspólnie dobrze się bawić.