STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / PRZEDSTAWIENIE „RODZICE DZIECIOM”

Przedstawienie „Rodzice dzieciom”

9 czerwca rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola przygotowali wielką niespodziankę – wcielili się w role aktorów i przedstawili bajkę o Królewnie  Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Dzieciom trudno było rozpoznać swoich rodziców, przebranych w piękne stroje i w ciekawej scenografii. Z zachwytem obserwowały poczynania dorosłych na scenie i były dumne z umiejętności swoich rodziców. Tatusiowie przebrani za krasnoludki ożywiły naszą publiczność- przybijanie” piątek”, uściski i śpiew krasnoludków wzruszył nas do łez. Pędzący książę na koniku, zwierzątka leśne, piękna Królewna Śnieżka, jej mama i macocha, leśniczy, magiczne lustro, narrator, na długo zostaną zapamiętane, gdyż rodzice z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w przedstawieniu. Siostra Kasia przebrana za babę jagę była nie do poznania. Tylko niektóre dzieci od razu wiedziały, że to siostra Kasia. Po raz kolejny występ rodziców okazał się wielkim sukcesem, a zachwyt i uśmiech dzieci był bezcenną nagrodą za trud i poświęcenie.